دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر

در بعضی وب‌سایت‌ها پیش می‌آید که برای ثبت‌نام یا فعال‌سازی یک اکانت باید اطلاعات یک مستر کارت یا ویزا کارت را وارد کنید. اطلاعاتی شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV یا  CSV است. صرف‌نظر از اینکه کارت موردنظر موجودی داشته باشد یا نه، با داشتن این اطلاعات می‌توانید یک اکانت را فعال کنید.

 

وب‌سایت دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر

برای این کار شما می‌توانید از سایت‌هایی مانند  getcreditcardnumbers.comکه کارت اعتباری رایگان، معتبر و البته تقلبی تولید می‌کند استفاده کنید. کاملاً واضح است که این شماره‌ها برای خرید قابل‌استفاده نیستند.

برای سایت‌هایی که از شما برای تأیید هویت، شماره‌ای درخواست کند یا بخواهد موجودی بسیار کمی مثلاً 1 دلار از کارت برداشت کند، نمی‌توان از این شماره مستر کارت و یا ویزا کارت‌ها استفاده کرد زیرا اطلاعات کارت باید واقعی و دارای موجودی باشد.

این وب‌سایت چگونه کار می‌کند؟

ژنراتور شماره کارت اعتباری از یک سیستم مبتنی بر الگوریتم Luhn استفاده می‌کند که برای ارزیابی اعداد در دهگان استفاده‌شده است.

برنامه اندرویدی دریافت ویزا کارت رایگان

همچنین برنامه‌های اندرویدی زیادی برای ساخت شماره کارت اعتباری تقلبی مانند CardGen وجود دارد که به‌صورت رایگان در فروشگاه Play Store موجود است. شما می‌توانید شماره‌های کارت اعتباری را مستقیماً و به‌راحتی از برنامه تولید کنید.

 

4+
مطالعه کنید  راهنمای جامع برای شروع مشاغل امنیت سایبری
معین کاردانی

در دنیای تست نفوذ می‌تونید به هرچیزی که فکرش را بکنید نفوذ کنید، فراموش نکنید تست نفوذ هک غیر قانونی نیست بلکه دانشی برای افزایش امنیت هست. پس قبل از هرچیز تکامل را اولویت قرار میدیم.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • از اینکه مقالات سایبریت را مورد توجه‌تان قرار دادید بسیار خوشحالیم.
  • ۱. برای حفظ کیفیت کامنت‌ها، لطفا به جای ارسال پیام تشکر از دکمه لایک مقالات استفاده کنید.
  • ۲. قبل از ارسال کامنت، از قسمت سرچ سوالتان را جستجو کنید شاید قبلا پاسخ داده شده باشد.
دیدگاه‌ها

*
*

    نودی پاسخ

    بسیار عالی