سایبریت

دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر

در بعضی وب‌سایت‌ها پیش می‌آید که برای ثبت‌نام یا فعال‌سازی یک اکانت باید اطلاعات یک مستر کارت یا ویزا کارت را وارد کنید. اطلاعاتی شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV یا  CSV است. صرف‌نظر از اینکه کارت موردنظر موجودی داشته باشد یا نه، با داشتن این اطلاعات می‌توانید یک اکانت را فعال کنید.

 

وب‌سایت دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر

برای این کار شما می‌توانید از سایت‌هایی مانند  getcreditcardnumbers.comکه کارت اعتباری رایگان، معتبر و البته تقلبی تولید می‌کند استفاده کنید. کاملاً واضح است که این شماره‌ها برای خرید قابل‌استفاده نیستند.

برای سایت‌هایی که از شما برای تأیید هویت، شماره‌ای درخواست کند یا بخواهد موجودی بسیار کمی مثلاً 1 دلار از کارت برداشت کند، نمی‌توان از این شماره مستر کارت و یا ویزا کارت‌ها استفاده کرد زیرا اطلاعات کارت باید واقعی و دارای موجودی باشد.

این وب‌سایت چگونه کار می‌کند؟

ژنراتور شماره کارت اعتباری از یک سیستم مبتنی بر الگوریتم Luhn استفاده می‌کند که برای ارزیابی اعداد در دهگان استفاده‌شده است.

برنامه اندرویدی دریافت ویزا کارت رایگان

همچنین برنامه‌های اندرویدی زیادی برای ساخت شماره کارت اعتباری تقلبی مانند CardGen وجود دارد که به‌صورت رایگان در فروشگاه Play Store موجود است. شما می‌توانید شماره‌های کارت اعتباری را مستقیماً و به‌راحتی از برنامه تولید کنید.

 

6+
مطالعه کنید
ریست کردن پسورد root در لینوکس

دیدگاه‌ها (1)

  • بخش دیدگاه محیط تعامل میان ما و شما است
  • سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید
  • شما در بیان نظر خود آزاد هستید و تمامی کامنت ها منتشر می‌شوند، به جز کامنت های تکراری!

*
*

    نودی مهمان 14 آذر 1398 پاسخ

    بسیار عالی